czwartek, 25 lutego 2016

HOT NEWS: Sterowanie siłownikiem okna Velux z dowolnego systemu ID
Nie wiem jaki jest obecnie status problemu integracji siłowników i rolet okien Velux... ale pamiętam, że parę lat temu było to dość upierdliwe... Radomska firma Techniline dość konkretnie pochyliła się nad problemem... od teraz integracja dowolnego systemu ID z Velux'ami mniej straszna... także instalatorze, integratorze... wiedz, że są dostępne takie o to płytki:

6 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. czy połączenie takiego sterownika z zigbee
  zigbee jest możliwe? planuje takie instalacje u siebie w mieszkaniu i zbieram po woli informacje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. za pośrednictwem modułów i/o ze wszystkim... to jest meritum tego rozwiązania... że można korzystać z okien Velux bez ichniejszego systemu sterowania, które jest drogie i trudne do integracji [z tego co kojarzę].

   Usuń
 3. A to jest akurat dobra wiadomość i z tego co mi wiadomo, ju jest genialne wykorzystywana :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie sterowanie to bardzo praktyczne rozwiązanie, więcej na stronie portalokienny.pl można przeczytać na ten temat. Wbrew pozorom nie jest to drogie rozwiązanie i tylko kwestia czasu aż bedzie to standard w większości domów.

  OdpowiedzUsuń
 5. To jest akurat bardzo dobra wiadomość. co prawda sprzed 3 lat, ale wiele osób to na pewno ucieszyło. Bo tak jak mój poprzednik napisał, nie jest to drogie rozwiązanie.

  OdpowiedzUsuń

Z góry bardzo dziękuję jeśli nie będziesz komentował jako Anonim i zostawisz po sobie nick lub chociaż inicjały.

Po za tym chciałbym przedstawić kilka zasad: USUWANE będą komentarze: zawierające wulgaryzmy; które mają na celu obrażenie innego komentującego lub omawianego producenta,
lub takie które są niemerytoryczne i zawierają aktywny link [spam seo].
MOŻNA [a nawet trzeba]: krytykować autora postów, danego producenta, innego komentującego, ale tylko w sposób merytoryczny z odpowiednią argumentacją, w razie potrzeby za źródłami.
MOŻNA chwalić i reklamować dane rozwiązanie, ale nie wolno robić tego anonimowo. Komentarze są własnością autorów i redakcja nie ponosi za nie odpowiedzialności.