czwartek, 15 października 2015

PREMIERA: Ropam SimplePLC

Witam,

Wpadam tylko na chwilkę... pomyślałem, że tak dawno się jakoś bardziej nie interesowałem ID, że zerkne czy przypadkiem jakiś premier sprzętowych w Posce nie przybyło... no i po kilku minutach szperania o to jest... Mamy nowego/starego zawodnika na rynku IB/ID. Ropam Elektronika to firma z dużym doświadczeniem, od zawsze w okolicach produktów instalacyjnych [domofony/bramki GSM/alarmy]...naturalnie wypuścili na światło dzienne również urządzenia wspierające ID. Nie mam czasu sie wczytywać, ale trochę tego jest... także ja tu tylko zostawię linka:


ROPAM - Automatyka Domowa

 

 

4 komentarze:

 1. Wygląda ciekawie, szkoda tylko że nie podają cen na stronie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Są w cenniku... i jak na cennik detaliczny całkiem spoko: https://www.ropam.com.pl/pliki/cennik_ropam-elektronik.pdf ,ale faktycznie coś zmienili bo byłem przekonany, że wisiały w module sklepu www.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli chodzi o nowości w dziedzinie inteligentnych domów/ produktów smart- warto zapoznać się z ofertą naszej firmy ;) nasza technologia działa w oparciu o Bluetooth Low Energy, więc mamy tutaj naprawdę spore pole do popisu. Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
 4. Oferta tej firmy prezentuje się naprawdę ciekawie :) Osobiście używałem do tej pory sterowników PLC Siemensa, które są bardzo dobre, ale z pewnością zainteresuję się też tymi modelami, ponieważ wydają się być bardzo interesujące. Mam tylko jedno bardzo ważne pytanie: w jaki sposób programujemy te sterowniki SimplePLC? Jest to drabinka tak jak w większości tego typu rozwiązań, czy też może autorska metoda twórców tego sprzętu?

  OdpowiedzUsuń

Z góry bardzo dziękuję jeśli nie będziesz komentował jako Anonim i zostawisz po sobie nick lub chociaż inicjały.

Po za tym chciałbym przedstawić kilka zasad: USUWANE będą komentarze: zawierające wulgaryzmy; które mają na celu obrażenie innego komentującego lub omawianego producenta,
lub takie które są niemerytoryczne i zawierają aktywny link [spam seo].
MOŻNA [a nawet trzeba]: krytykować autora postów, danego producenta, innego komentującego, ale tylko w sposób merytoryczny z odpowiednią argumentacją, w razie potrzeby za źródłami.
MOŻNA chwalić i reklamować dane rozwiązanie, ale nie wolno robić tego anonimowo. Komentarze są własnością autorów i redakcja nie ponosi za nie odpowiedzialności.